Zaufały nam już 21 442 osoby!

Wszystkim poszkodowanym akcjonariuszom, którzy dołączyli do Nas gratulujemy bardzo dobrego wyboru. Uczestnicząc we Wspólnej Reprezentacji macie Państwo szansę otrzymać odszkodowanie, które stanowi rekompensatę za straty jakich doznaliście zamieniając ze Skarbem Państwa akcje w latach 2009-2010.

Projekt Wspólna Reprezentacja powstał na początku 2011 roku, wtedy to pierwsi poszkodowani akcjonariusze dołączyli do Projektu. Dzisiaj, po ponad 3 latach pod Wspólną Reprezentacją podpisało się ponad 21 000 osób! 

Do wszystkich poszkodowanych na zamianie akcji, którzy jeszcze nie decydowali się odzyskać straconych pieniędzym mówimy Podejmijcie dobrą decyzję i dołączcie do nas! Ponad 21 tysięcy poszkodowanych jest już z nami!

Pamiętajcie, warto przyłączyć się do Wspólnej Reprezentacji jak najszybciej. Oprócz szansy na odszkodowanie, możecie otrzymać dodatkowe pieniądze z odsetek. Ustawowe odsetki wynoszą 13% w skali roku od wartości odszkodowania.

Dla przykładu: Jeśli poszkodowany akcjonariusz dołączył do Wspólnej Reprezentacji w 2011 roku, a jego wartość odszkodowania wynosi 10 tysięcy złotych, to:

po 5 latach ma szansę na dodatkowe pieniądze w wysokości 8 425 złotych - tyle bowiem wyniosą same odsetki od wartości odszkodowania. Łącznie, dzięki szybkiemu dołączeniu do Wspólnej Reprezentacji akcjonariusz w tym przykładzie ma szanse na 18 425 złotych !